Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #563710

Azt tudjuk, hogy neked semmi nem jó.

Ez olyan mint a hati short, OTP long a többieknél.

Minek örüljön? Hogy emelkedik az otp, vagy esik a hati?

Te sem tudod minek örülj.

Jól jön, hogy nullában kiszállj az OTPből, na de olvas a pénzed, mert behúzták a forintot 290alá, majd nem ment át rajta, most meg letörte 280at, és nyitav az út 275re.

Ezért menekültem el innen.

Sajnálom.

Állandó dilemma. Na most mire emelkedünk? 3xos bóvli, reálgazdaság kaki, meghalunk, csőd, végünk.

Meguntam, meg az állandó hati leverést.

Meg a kancsal szemű, meg udvari bolond, meg fa...opó OV dumák.

Unalmas

Tényleg sorry