Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #563624

:))

engem nem zavar a humorod, az a szerencse, hogy nem érdekel már mi lesz vele, vagy 160 körül adom el, vagy megmarad örökre, és még vagy 30 éven át járok a közgyűléseikre :))

re: diófa :)