Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #563617végre reális ára van )
re: 30 :)))
lesz ez még sokkal drágább is mackóka... mire meghozom a kenguruhúst, addigra 100 ft :))
este majd átolvasom a híreket, és gyártok új elméleteket hozzá :))
tulajdonosi bejelentést várok... nem furcsa, hogy pont 25 ft-on volt a kötés? és anno a kp-s jegyzésnél 7 millió darabról nem tudjuk kié? azt a látszatot keltették, hogy sok kisbüfi vitte el??? most kerül egy kézbe.. lesz még ilyen kötés...