Re: nincs cím 2012. október 12. 16:28 Zotya32 Előzmény: #562467 Hát itt meg mi történt? erre kell hazaérnem? vagy csak vki szórakozik, hogy pont péntek 12-én veszi ki az eladókat??? :)