Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #562467

Hát itt meg mi történt? erre kell hazaérnem? vagy csak vki szórakozik, hogy pont péntek 12-én veszi ki az eladókat??? :)