Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #562076

krva bosszantó az ilyen :( hányszor jártam így, de szerintem ne bánd,konzekvens voltál és volt benn stop,ez a lényeg,ha beindul az esés simán visszaszálsz,de még korántsem biztos hogy nem megy ez még lazán feljebb,lehet még hálás is leszel a stoppnak,baromi kiszámíthatatlan ez a piac (legalább is nekem,az én beállítottságommal)