Hozzászólás
FrontinSziasztok! Részemről egyelőre zártam mindent gyakorlatilag nullán, lehet hogy túl korán, de az Otp tegnapi mozgása nem nagyon tetszett shortban ülve, nem szívesen mennék szembe a legnagyobb bux komponenssel. Aztán lehet hogy csak egy gyors fellángolás volt az egész, aztán a mai nap már el is tűnik a tegnap láthatott eufória a piacáról.