Re: nincs cím 2012. október 10. 16:42 BudFox Előzmény: #561418 OTP vevők meg megbolondultak ? :-))) ki kéne írni hogy holnap 6500 Ft, és 1 hónapig fix -en annyi lesz...akkor is vennék :-)