Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #561366nem hiszem. hónapokig lesz még 30 ft körül, +-2 ft.
mindenki ezt várja, hogy majd megint kiszórják az apportos papírokat, de nem fog történni semmi. Karácsonyra mindenki el is felejti, hogy már piacon vannak az új papírok, csak azt fogjuk látni, hogy 30 ft az árfolyam, van 130k vevő 29-en, és 200k eladó 31-en.