Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #560931

Az igazat megvallva kicsit fosok, mert kicsi tf-n olyan mintha hiányozna még egy kör felfelé a bux-nál, ami akár 100 fölé is vihetné. Persze ettől még ha ma nem is, azért holnapra beérhet a pozi, nem rágom le izgalmamban a körmöm. :-)