Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #560913

Bux5' pont az ideális korrekciós szintig jött fel egyelőre, jó lenne ha innen megadná magát és végre esne egy kicsikét. Számítottam is rá hogy ez lesz, csak hamarabb vártam. Sajnos most nem volt elég türelmem kivárni. Otp közben bikulni látszik, ez nem lesz így jó bakker.