Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #560333Nem az E-starban hiszek, hanem a gondolataimban hiszek, amit 2008óta gyüjtök, valamint amit azóta tapasztaltam, láttam, olvastam.
Van egy másik cég, oda is ugyanekkora összeget teszek.
Egyik csődbe megy, másik remélhetőleg nem. Egyik duplázik, másik veszteségét hozza. Ha mindkettő duplázik, akkormég jobb.
HA egyik duplázik, az 5x-özhet is.