Re: nincs cím 2012. október 8. 11:18 Hathor Előzmény: #560310 Érdemes volt! Már 11%on vagyunk. ,-) Ha mindenki így tesz, szépen haladunk.. főleg, ha zárják majd vissza a shortokat. Na de ne offoljunk. További jó kereskedést!