Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #560310

Érdemes volt! Már 11%on vagyunk. ,-)

Ha mindenki így tesz, szépen haladunk.. főleg, ha zárják majd vissza a shortokat.

Na de ne offoljunk.

További jó kereskedést!