Hozzászólás
Zotya32Kedves pf-s Karildonak küldöm, hogy a III. negyedéves beszámoló majd vmikor november közepén jön csak, tavaly is nov. 20-a körül volt. az még messze van.
Kedves pf-s Karildonak küldöm, hogy a III. negyedéves beszámoló majd vmikor november közepén jön csak, tavaly is nov. 20-a körül volt. az még messze van.