Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #560005Lehet még tegnapi. Nekem bent van a kötéslistában a phy1212 és az lett gyanús, hogy eltűnt a web-rokis piros csík és számokat láttam, 1850000 ft értéket. :-)
majd hétfőn meglátjuk, sokat úgysem jelent, már vagy 6 hónapja megvan ez hatis pakk, és csak görgetik mindig.