Re: nincs cím
Roberrtto Előzmény: #559993Nem azt írtam ,hogy bele kel lszeretni ezekbe a részvényekbe és évekig tarani, hanem kereskedni velük, igenis lehet velük keresni, nokia nyár óta duplázott majdnem, 1.67$-3.2$.
Rim most ment 20-30%-ot. Facebook év végén jővő év elején lesz jó.
First solar nem tagadom ringlispil, ahhoz komolyabb idegek kellenek már.
Hozzáteszem ennél a szemétdombnál (phyl) midnegyik sokkalta jobb és a kilátásaik is jobbak.