Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Roberrtto Előzmény: #559993

Nem azt írtam ,hogy bele kel lszeretni ezekbe a részvényekbe és évekig tarani, hanem kereskedni velük, igenis lehet velük keresni, nokia nyár óta duplázott majdnem, 1.67$-3.2$.

Rim most ment 20-30%-ot. Facebook év végén jővő év elején lesz jó.

First solar nem tagadom ringlispil, ahhoz komolyabb idegek kellenek már.

Hozzáteszem ennél a szemétdombnál (phyl) midnegyik sokkalta jobb és a kilátásaik is jobbak.