Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #559951

talán ez volt az emelkedés vége.....ma már nem akart nagyon innen feljebb menni, USA is megtorpanni látszik,

persze hol van még a hétfő reggel ?