Re: nincs cím 2012. október 5. 17:18 BudFox Előzmény: #559951 talán ez volt az emelkedés vége.....ma már nem akart nagyon innen feljebb menni, USA is megtorpanni látszik, persze hol van még a hétfő reggel ?