Re: nincs cím
Euroman Előzmény: #559849jah...ezt ők mondják...és még ha úgy is lenne, akkor is sokkal többől vennének el, mint itt....francia vagy görög tüntetők már sokkal kevesebbért tüntetnének...bécsben 10.01-től kiterjesztették a fizetős parkolók körét...azóta itt kiürültek a parkolók, a szomszédos kerületekben meg nem lehet parkolni....minden centet megfognak.