Re: nincs cím 2012. október 4. 13:03 JP Előzmény: #559359 Ha így történt, bizonyára tudták mit kezdjenek velük. Minden tiszteletem a leleményeseknek! Záptojás biznisz, nem hangzik rosszúl :-)