Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #558901

azért bejött a reggeli jóslatom jólvan : nap közben megpróbálják felhúzni az indexeket, de a végére minuszba megyünk át...

SP is esik már szépen...