Re: nincs cím 2012. október 2. 17:43 BudFox Előzmény: #558901 azért bejött a reggeli jóslatom jólvan : nap közben megpróbálják felhúzni az indexeket, de a végére minuszba megyünk át... SP is esik már szépen...