Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #558833Tegnap is viagráztak,rá sem bagóztunk...bár úgy is jó ha ma behozzuk! :D
Rg-t meg leütik hogy ne legyen már annyira fel....
Tegnap is viagráztak,rá sem bagóztunk...bár úgy is jó ha ma behozzuk! :D
Rg-t meg leütik hogy ne legyen már annyira fel....