Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csilla76 Előzmény: #557905

hát valahova kell tenni a pénzt, ha már céget alapítani kicsit nehéz, így hogy a fogyasztás nagyon lecsökkent. gondolom én. öntik a pénzt a megtakarításokba.