Re: nincs cím
Borska Előzmény: #557905igen,rafkó dolgok ezek,meg a nagy duma,hogy a jövőt árazzuk...
az LB bedölése óta volt QE1-2-3 , volt egy ECB akció,és a mostani korlátlan kötvényvásárlási program (TŐKEÁTTÉTELES!!! üzemmódban) ,égetik a pénzt irtózat módon, és a funda gyakorlatilag rosszabb mint 3 éve,az akkori usa bankválság komplex bizalmi,eu válsággá durvult veszélyeztetve a világgazdasági növekedést,és rengeteg ebmert sok nemzetet letaszítva a porba,evvel ellentétben rv piacok nagyon fennt,és itthon ??? sok dologgal egyetértek,áljunk ki magunkért,csökkentsük kamatot,ne fizessük a speka külföldieknek,de egy magánnyugdíjpénztár dolog,egy MOL pakk vásárlás,ilyen külpolitika....
nahh ezekhez képest döntse el az ember hogy adja vagy vegye a buxot,mert való igaz hogy ezt beverni nem akarják,érdekeknek fájna a rombolás,de venni érdemes-e?