Hozzászólás
Borskalehet rosszul látom de a piacok nem árazzák az egyre romló világgazdasági kilátásokat,ha ez a tendencia lesz a követendő politikai magatartás EU tartós recesszióba is csúszhat (jobb esetben nulla körüli stagnálás )
és ennek ellenére szerintem a longhullám ujabb köröket fog leírni, és hogy ez egy rv piaci beültetés,vagy hosszabb távra kiválló beszállási alkalom duplázás lehetőségével,mindenki döntse el maga :)