Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Frontin Előzmény: #557751

Nem klasszikus értelemben vett rés természetesen, mert naposon vagy magasabb tf-n nem jelentkezik, csak óráson v. annál kisebb tf-en látható. Nincs nagy jelentősége, csak a napon belüli mozgások szempontjából és a hasonlóság miatt tettem fel.