Re: ds
Frontin Előzmény: #557751Nem klasszikus értelemben vett rés természetesen, mert naposon vagy magasabb tf-n nem jelentkezik, csak óráson v. annál kisebb tf-en látható. Nincs nagy jelentősége, csak a napon belüli mozgások szempontjából és a hasonlóság miatt tettem fel.