Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

banyaiz Előzmény: #557592

Ezt az álláspontot nem osztom, hogy Imf megállapodásra esnénk mert már beáraztuk, inkább az valószínű vsz, hogy nyomja a piacot, hogy erősen kétséges lesz e, vagy melyik évben, és ha lesz előtte milyen akciók várhatók még. :)