Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

banyaiz Előzmény: #557511

Olyan enervált az egész piacunk már régóta mintha egy gumikalapáccsal fejbe vágtak volna valakit aztán tántorogna itt össze vissza, az egész évről ez a benyomásom ahogy ránézek a kereskedésre. :) Történnek dolgok de nem meggyőzően.

Irányokról nehéz mit mondani, év végére el tudnám képzelni azt a forgatókönyvet, hogy javul a magyar megítélés egy nagyjából semleges , kicsit optimista külföld mellett (mondjuk egy tető alá hozott imf miatt) és beletépnek 2000-3000 k pontot az idei csúcsokhoz képest. Tehát mondjuk egy 22 k körüli hati zárást.

De azt is, hogy semmiféle javulás , vagy akár negatív fejlemények a megítélésünkben év végéig és külföldön is esés aztán ki tudja hol állunk meg.

Sőt ezt a dögrovást is.

Ha muszáj lenne tippelni én azért év végére ennél a szintél feljebb tippelném.