Re: ds
banyaiz Előzmény: #557370Ne ácsingózzatok itt borításokra, milyen munka ez? :)
Amcsik visszatesztelték az idei korábbi csúcsokat nagy vonalakban sp-ben , dax-ban mondjuk 0,5-1% esés talán még, és onnan felfelé kellene vegyék az irányt vsz. Hacsak nincs zavar az erőben.
Az más kérdés, hogy ez a bux olyan gyenge, hogy a legnagyobb emelkedésben is minimum 4000 ponttal van elmaradva attól ami elvárható lenne. De esni azt azért tud.