Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Borska Előzmény: #557352

remélem ezt a humorgombóc 3x555db-s pakkravárót MOL-ban kitömik mint a libát hálaadáskor

...elnézést a MOL longosoktól,de ki nem állhatom az ilyen brokereket