Re: ds 2012. szeptember 26. 16:39 Borska Előzmény: #557352 remélem ezt a humorgombóc 3x555db-s pakkravárót MOL-ban kitömik mint a libát hálaadáskor ...elnézést a MOL longosoktól,de ki nem állhatom az ilyen brokereket