Re: ds
Waszeitung Előzmény: #557333Egészen biztos hogy Molly mozgása nem normálisa...mondjuk ugyanez elmondható jó pár másikról is.
Bux is 40 pontra a napi maxtól,miközben esett onnan 200 pontot.
Egészen biztos hogy Molly mozgása nem normálisa...mondjuk ugyanez elmondható jó pár másikról is.
Bux is 40 pontra a napi maxtól,miközben esett onnan 200 pontot.