Re: gf 2012. szeptember 25. 14:27 Frontin Előzmény: #556983 Ezt a posványt! Azt hittem legalább a kamatvágás hírére lesz v.mi buli, de még ez sem tudja felkavarni ezt az állóvizet. Dög unalom, léptem is.