Re: gf
Frontin Előzmény: #556897Volt azért tegnap 150 is. Nekem egyébként olyan érzésem van, ha csak du. nem állnak elő v.mi meglepetéssel, akkor végre kikerekedhetne ebből az egészből egy normális korrekció végre. Mindenkinek jó lenne, aki a longban bízik hosszabb távon annak is, hiszen láthatóan az emelkedés se nagyon akar innen tovább haladni egy normális "tisztító" esés nélkül.