Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #555907

Én is mindent vittem át, kt is nagyon tág maradt, kíváncsi vagyok hogy hétfőn promt igazodik-e majd hatihoz, vagy hati fut majd promt után.