Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: jh

Frontin Előzmény: #554678

Rg jelen állás szerint kitört fölfelé, hacsak vissza nem rakják nap végére a csökkenő trendvonal alá. Engem igazából a Mol foglalkoztat leginkább, számomra nagy talány mit is akar. Egy biztos, komoly mozgás lesz benne rövid időn belül v.melyik irányban.