Re: nincs cím 2012. szeptember 17. 12:56 Frontin Előzmény: #553728 Pozitól függetlenül (shortban ülök) szerintem az utóbbi sanszosabb. Figyelek egy lehetséges formációt, de egyelőre nem akarom elkiabálni.