Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #553728

Pozitól függetlenül (shortban ülök) szerintem az utóbbi sanszosabb. Figyelek egy lehetséges formációt, de egyelőre nem akarom elkiabálni.