Re: nincs cím 2012. szeptember 14. 16:50 Frontin Előzmény: #552827 Szerintem szép nyerő jött össze a longpozikon, és hétvége előtt sokan learatják a termést, biztos ami biztos alapon. Csupán ezért gondolom.