Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #552643

Már olvastam:),már régen kiszálltam,lombardos volt... Csak kíváncsi voltam mi a terved. Most nincs cash,de ha beüt vasárnap a hatos,jövő héten veszek hosszú távra :)