Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #552228

Ezt sosem értettem, a világ szuperhatalma miattunk csinál ezt vagy azt. Szerintem meg kellene tanulnod a helyére tenni magyarországot... :D:D

A nagy részük azt sem tudja, hogy vagyunk, nem hogy hol... :D