Re: nincs cím 2012. szeptember 13. 17:09 Ricsi Előzmény: #552228 Ezt sosem értettem, a világ szuperhatalma miattunk csinál ezt vagy azt. Szerintem meg kellene tanulnod a helyére tenni magyarországot... :D:D A nagy részük azt sem tudja, hogy vagyunk, nem hogy hol... :D