Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #552217

Meglepne ha utalás szintjén kívül szóbakerülne a Q3 , tőzsdeindexek alapján semmi ok rá,gazdasága pedig azt mondják hogy folyamatosan javul! :D És ugye ha kettő nem segített a gazdaságon csak a tőzsdén akkor max ath lehetne a cél vele...