Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #551593az elmúlt két hónapban egyébként kerestem 50 % -ot még ezzel a tesze-toszáskodással is...csak az elmúlt két hét emelkedése elég sokat elvitt...pedig egyszer jókor kiszálltam..nem hittem el hogy ekkora tépés lesz....
mikor csak ígéretek hangzottak el....eszméletlen...