Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551588

majd a deviza...:_))

srácok...500 -as tőkeáttéttel nyomta már valaki közületek ? vagy akit ismertek ?

elég beteg dolog lehet...... mondjuk azt csak akkor lehet amikor egyértelmű tépés, vagy esés van...