Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 17:23 BudFox Előzmény: #551588 majd a deviza...:_)) srácok...500 -as tőkeáttéttel nyomta már valaki közületek ? vagy akit ismertek ? elég beteg dolog lehet...... mondjuk azt csak akkor lehet amikor egyértelmű tépés, vagy esés van...