Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #551573Pedig látod milyen jó volt a reggeli elképzelésed a 900-as jó ütemű shortnyitással... Sebaj, majd legközelebb. A shortban az a jó, hogy általában gyorsabb/hevesebb lefolyású mint a hosszan elnyúló long agonizálás, és Neked mivel nincs akkora türelmed, jobban tetszik a gyors kasza a shorttal, nem gondolod?