Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551578

:-) most azért remélem hogy nem CSAK nekünk figurázott...és estig tovább mennek fel az egekbe....majd a holnapi 200 pontos felfele gap -nál kiszórom a longokat, és onnan már mehetne is a short :-)

szééééép is lenne :D