Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #551572

Korábbi tipp azért bejött hogy lemegyünk ma még 500-550 közé bux-ban, a tévedés csak annyi volt, hogy ehhez nem az Otp húzta a talpalávalót. No de ez legyen a legnagyobb probléma. Szerintem is érdemes kivárni a holnapi napot, nagyon 2 esélyes a buli. Várjuk meg mit mutat a grafikon holnap. Ha a bux lendülettel átviszi a 700-as szintet, akkor talán lehet longban gondolkodni pár száz pont erejéig rövidre.