Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 9:12 Frontin Előzmény: #551260 Promt 19K, hati 19,2K esetleg még benne van a pakliban mára ha meghülyülnek. Talán ha majd Otp-t átrántják időlegesen 4K-n...