Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #551257

Jó reggelt! Grat a nyerőhöz, jó is ez így, nem kell telhetetlennek lenni, fontos szintek vannak előttünk. Meg aztán ki tudja, lehet hogy megviccelik a piacot a németek...