Re: nincs cím 2012. szeptember 11. 20:21 BudFox Előzmény: #551125 már jönnek az első rossz hírek anagyvilágból..tehát korrekció lesz..nagyok igy akarják. "leminősítéssel fenyegti USA t a moody -s"