Re: nincs cím 2012. szeptember 7. 16:44 akpo7 Előzmény: #549856 Nem, nem, nyugi. Sokszor van olyan pozim is, ami jo iranyba indul el beszallas utan. :) OTP-ben pl. ma 3 is volt.