Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #549856

Nem, nem, nyugi.

Sokszor van olyan pozim is, ami jo iranyba indul el beszallas utan. :) OTP-ben pl. ma 3 is volt.