Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

BudFox Előzmény: #549151

én tartom a shortokat.....full...bár fennt kiráztak délután. adat után....ahogy SP esett visszanyitottam...

ez jó, csak van megint 50 pontos résem-veszteségem..mindegy....majd behozom.....itt csak szenvedni lehet.