Re: fd 2012. szeptember 6. 15:50 BudFox Előzmény: #549151 én tartom a shortokat.....full...bár fennt kiráztak délután. adat után....ahogy SP esett visszanyitottam... ez jó, csak van megint 50 pontos résem-veszteségem..mindegy....majd behozom.....itt csak szenvedni lehet.