Re: fd
BudFox Előzmény: #549094már megint mit művelnek ezek ?
az SP is úgy rángatózik mint a hullámvasút...
azért látszik hogy nagyon ideges a piac...igéretekkel már ennél többet nem lehet elérni...tenni is kéne valamit...vagy nem tenni, de nem kell hitegetni.