Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #549094

már megint mit művelnek ezek ?

az SP is úgy rángatózik mint a hullámvasút...

azért látszik hogy nagyon ideges a piac...igéretekkel már ennél többet nem lehet elérni...tenni is kéne valamit...vagy nem tenni, de nem kell hitegetni.