Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

BudFox Előzmény: #548885

pedig az IMF olyan feltételeket szabott most, amit tudnak hogy eleve nem fogunk elfogadni, vagyis nem lesz IMF megállapodás...amire minimum alsó limiten lenne a helye a BÉT -nek..erre elkezdték tépni :DDD

itt valamit a kormány nagyon jól "elintézett / megbeszélt" :-)